همایش انستیتو سلامتی صبا با حضور وزیر بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی

شامگاه جمعه 95/2/3 ، انستیتو سلامتی صبا میزبان وزیر محترم بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و جمع کثیری از فرهیختگان، خادمان و حامیان سالمندان استان بود.

در این نشست دو ساعته که در محل تالار همایش های باقرالعلوم و با همکاری دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد برگزار شد، جناب آقای دکتر کاظمینی مدیر عامل مؤسسه صبا طی بیانات مبسوطی به معرفی انستیتو سلامتی صبا و مرکز جامع پزشکی و توانبخشی سالمندی صبا و اقدامات انجام شده و برنامه های آینده نگر مرکز پرداختند و لزوم اجرایی شدن برنامه جامع سالمندی کشور و حمایت همه جانبه ی دولت از بخش خصوصی برای خدمت رسانی به جامعه ی بزرگ سالمند را یادآور شدند.

در ادامه جناب آقای دکتر قاضی زاده هاشمی وزیر محترم بهداشت، ضمن اشاره به کم کاری های صورت گرفته در عرصه سلامت سالمندی، از مراکزی چون صبا که عهده دار این مسئولیت شده اند، تقدیر نمودند و با بیان الزامات خدمت به سالمندان، به تشریح برنامه های آتی وزارت پرداختند. اضافه می شود در طی این نشست آقایان دکتر میرجلیلی ریاست دانشگاه علوم پزشکی، دکتر کرباسی از پزشکان متخصص پیشکسوت، دکتر ابوئی از خادمان عرصه ی سلامت سالمندی و دکتر ایازی قائم مقام وزیر در امور مشارکت های اجتماعی، سازمان های مردم نهاد و خیرین حوزه  سلامت نیز بیانات خود را ارائه نمودند. در پایان شرکت کنندگان در نشست، در ضیافت شام حضور یافتند.